I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu przystępuje do rekrutacji uczniów do projektu „I am proud to be European” w ramach programu Erasmus+ Akcja KA229 Współpraca Szkół. Projekt realizowany jest w terminie od 1.10.2019.- 31.09.2021. Szkoła nasza otrzymała dofinansowanie w kwocie 34 351 euro.

Nasz projekt promuje lokalne dziedzictwo kulturowe i historyczne oraz ma za zadanie uświadomienie uczniom jak ważne jest miejsce z którego pochodzimy. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie podniosą swoje kompetencje językowe oraz rozwiną kompetencje osobiste.

Planujemy następujące działania międzynarodowe:
- marzec 2020- przyjazd gości z Portugalii, Włoch, Rumunii i Chorwacji
- maj 2020- wyjazd do Portugalii
- październik 2020- wyjazd do Rumunii
- wiosna 2021 wyjazdy do Chorwacji i Włoch

Ze względu na czas trwania projektu jest on skierowany do UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH naszej szkoły, po gimnazjum i po szkole podstawowej.
Rekrutacja potrwa od 02.01.2020 do 31.01.2020.

Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się od 1.01.2020. do pani Agnieszki Organ lub Renaty Pobidyńskiej, które przedstawią szczegółowe zasady rekrutacji.
Regulamin rekrutacji dostępny będzie na stronie szkoły, w sekretariacie szkoły oraz u koordynatora i szkolnego opiekuna projektu.

Regulamin rekrutacji uczestników do projektu "I am proud to be European"- pobierz
Karta zgłoszenia ucznia do projektu - pobierz