Święto Komisji Edukacji Narodowej

14 października w auli odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli, pracowników szkoły i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z Dyrekcją I LO. Dyrektor Tomasz Dziumak podziękował nauczycielom za wzorową pracę, osiągniecia na polu dydaktycznym, wychowawczym oraz działalność społeczną. Jak zawsze w dniu Święta Komisji Edukacji Narodowej kilkoro nauczycieli i pracowników administracji otrzymało nagrodę dyrektora szkoły, a są to:

• p. Bożena Opalińska,
  • p. Renata Szmuc,
  • p. Halina Piekiełko,
  • p. Monika Szozda,
  • p. Renata Pobidyńska,
  • p. Elżbieta Sawicka,
  • p. Artur Derdziak,
  • p. Mariusz Fudała,
  • p. Jerzy Sadowski-Frączek,
  • p. Paweł Polański,
  • p. Marek Magdziak,
  • p. Bożena Witkowska,
  • p. Monika Głuszko,
  • p. Mariusz Ferlan,
  • p. Robert Adamczak.
  • Nauczycielom, za ich pracę podziękował Rafał Przybylski - nowy Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. Całość uświetnił koncert w wykonaniu uczniów klas pierwszych.

Tomasz Kolaszkiewicz