ŚWIĘTO SPORTU W ILO I GSAILO

W dniu 24.06.2015r na obiektach I LO odbył się Dzień Sportu. W rywalizacji uczestniczyła młodzież z ILO oraz GSAILO w Przemyślu. Jako pierwsi do boju stanęli nauczyciele i uczniowie ILO. W meczu siatkówki nieznacznie lepsi okazali się reprezentanci rady pedagogicznej wygrywając z klasą 2g, 3:2. Kolejnym punktem imprezy był turniej piłki nożnej, w którym udział wzięły reprezentacje klas 1 i 2 ILO oraz reprezentacja GSAILO. W tej dyscyplinie najlepsi okazali się reprezentanci pierwszych klas ILO, wygrywając w pierwszym meczu z reprezentacją gimnazjum 3:0 (Krystian Solarz, - 2, Kamil Skubisz - 1), a w drugim meczu pokonali klasy drugie ILO 3:1 (Krystian Solarz - 2, Kamil Skubisz). W walce o drugie miejsce nieznacznie lepsza okazała się reprezentacja klas drugich wygrywając z gimnazjalistami 1:0 (Kacper Pinda). W tym samym czasie na boisku przyszkolnym w kolejnym meczu siatkówki bój stoczyły siatkarki z ILO i GSAILO. Po zaciętej walce nieco lepsze okazały się dziewczęta z liceum wygrywając 2:0. Najciekawszym punktem imprezy był turniej przeciągania liny, w którym walczyli nauczyciele i uczniowie obu szkół. Ostatecznie całą rywalizację wygrali nauczyciele GSAILO na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja uczniów ILO, trzecie miejsce zajęli uczniowie GSAILO, a czwarte nauczyciele ILO. Organizatorami dnia sportu w ILO i GSAILO byli wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć