Świetny występ pływaków ILO.

W dniu 4.12 w Łańcucie odbył się półfinał wojewódzki licealiady w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się 13 zespołów z terenu województwa podkarpackiego. Jako pierwsze startowały sztafety chłopców. Po zaciętej walce nasi reprezentanci zwyciężyli wyścig z czasem 3.02.12 wyprzedzając Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku oraz ZS Nowa Sarzyna. Wygrana zapewniła naszym pływakom bezpośredni awans do finału wojewódzkiego. W drugim wyścigu wystartowały dziewczęta, które z czasem 3.38.60 zajęły drugie miejsce ulegając jedynie pływaczkom z ZSL w Leżajsku.

Uczniowie I LO świetnie zaprezentowali się również w wyścigach indywidualnych: II m na dystansie 50m stylem grzbietowym wywalczył Piotr Lewicki, na tym samym dystansie również druga była Julianna Chrobak, natomiast Karol Czajka zdobył III m na dystansie 50m stylem dowolnym.

Nasza szkołę reprezentowali:
Kozłowska Malwina, Doroszuk Dominika- 3c
Lorek Agata- 3b
Siewarga Alicja- 3a
Wisłocka Natalia- 2h
Kurcz Magdalena, Lewicki Piotr- 2d
Warło Daria- 2a
Drabczyńska Katarzyna, Chrobak Julia, Walczak Kamil- 1h
Czajka Karol- 3d
Jarosz Maciej- 3g
Kulpiński Hubert- 2b
Tokarski Filip, Latusek Konrad- 1d