Z przykrością informujemy, że w dniu 3 października 2014 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz przyjaciel, kolega i nauczyciel Tomasz Kolaszkiewicz. Msza święta w intencji zmarłego odprawiona zostanie w dniu 8 października o godz. 7.30 w kościele Salezjanie, parafia św. Józefa. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 8 października o godz. 14.00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym Zasanie.

MGR TOMASZ KOLASZKIEWICZ – nauczyciel dyplomowany,
ur. 26 grudnia 1964 r. w Przemyślu, zm. 03.10.2014 r.
Absolwent Studium Nauczycielskiego w Przemyślu i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Rzeszowskim w zakresie informatyka i technologie informacyjne. Pracę zawodowa rozpoczął w 1982 r. w Wojewódzkim Urzędzie Poczty w Przemyślu, a w roku 1987 został zatrudniony na stanowisku nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 6 w Przemyślu. W roku 1999 związał się zawodowo z I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Słowackiego, gdzie uczył informatyki i technologii informatycznej. Zawsze zaangażowany w sprawy szkoły i swoich podopiecznych, ceniony przez współpracowników i przełożonych. Nagradzany siedmiokrotnie nagrodą dyrektora szkoły. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie.