Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

„Mikołajek w szpitalu”

Chociaż 6 grudnia 2014 r. dopiero będzie w sobotę, święty Mikołaj dotarł już 4 grudnia na Oddział Chorób Dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala im. O. Pio w Przemyślu.
Po raz czwarty Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu oraz wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zorganizowali to niecodzienne spotkanie dla dzieci. Jeszcze przed przybyciem Mikołaja udekorowano, zakupioną specjalnie na tę okazję, choinkę i ustawiono dwa przepiękne złotowłose anioły.
Jak w poprzednich latach spotkanie rozpoczęło się wesołym przedstawieniem w wykonaniu wolontariuszy z I liceum Ogólnokształcącego, a Mikołaj obdarzył dzieci paczkami ze słodyczami, owocami, zabawkami i bajeczkami, które chociaż na chwilę pozwoliły im zapomnieć o chorobie.
Dyrektor szpitala dziękuje serdecznie sponsorom, Członkom Towarzystwa Przemyśla i Regionu, Wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Przemyśla, uczniom I Liceum Ogólnokształcącego – Katarzynie Kulpaczyńskiej, Paulinie Furtak, Łucji Kontek, Małgorzacie Antonik, Martynie Hamryszczak oraz Pani Beacie Kryńskiej.
Nasi uczniowie przygotowali różne zabawy dla małych pacjentów, by czas spędzony w szpitalu był dla nich jak najmniej stresujący. Wspólne kolędowanie zakończyło wizytę Mikołaja, pozostawiając na twarzach dzieci uśmiech.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć