„Nie ma śmieci – są surowce”

Nie ma śmieci, są surowce – pod takim hasłem odbyła się w dniach 15 -17 września 2017 roku XXIV edycja akcji Sprzątanie świata – Polska 2017. Jak co roku, we wrześniowej akcji promującej selektywną zbiórkę odpadów i dbanie o tereny zielone wzięła udział nasza szkolna społeczność. W dniu 15 września w porządkowaniu terenu przyszkolnego uczestniczyli członkowie szkolnego Klubu ekologa Lynx i uczniowie klas IId, IIe, IIf i IIIe wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.

W imieniu Dyrekcji szkoły serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom, gdyż wspólny wysiłek zawsze przynosi efekty.
Opiekun Klubu ekologa Lynx, Agnieszka Górka

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć