28. Finał WOŚP

W niedzielę, 12.01.2020 r. uczniowie z I LO kwestowali na ulicach Przemyśla na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołączyli do grona 120 tysięcy wolontariuszy 28. Finału WOŚP. Orkiestra zagrała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Wolontariusze z I LO kwestujący na rzecz WOŚP: Jodłowski Jakub (1b), Droń Joanna (1cg), Gołębiowska Kamila (1cg), Śliwa-Pugliese Naomi (1cg), Zajączkowska Karolina (1cg), Ziobro Gabriela (1cg), Hawajski Jan (1f), Szczepanik Emilia (3a), Niżnik Aleksandra (3b), Segiet Jessica (3b), Świrk Paulina (3b), Jasiński Grzegorz (3c), Psik Aleksandra (3c), Urban Jędrzej (3c), Krzysztof Błażej (3d), Mytnik Adam (3d), Pilawa Hubert (3d), Szałyga Aleksander (3d), Litowczuk Katarzyna (3f), Siuta Kinga (3f).
Bardzo dziękujemy wolontariuszom za poświęcony czas i za to, że mimo niesprzyjającej pogody, z tak wielkim zaangażowaniem od wczesnych godzin porannych kwestowali na rzecz WOŚP.

Bernadeta Ożóg i A.Golatowska-Polańska