3A mistrzem szkoły w siatkówce drużyn mieszanych

Zakończyły się mistrzostwa szkoły w siatkówce drużyn mieszanych. W tym roku szkolnym do rywalizacji przystąpiło aż 12 zespołów z klasy I A, E, F, klasy II- A, B, D, E, F, klasy III- A, B, D, EF. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Drużyny z klas 3A, 2F, 2A, 3D awansowały do fazy finałowej.

Wyniki:
3A - 3D       2:0
2F - 2A       2:1
Mecz o trzecie miejsce: 3D - 2A      0:2
Finał: 3A – 2F      2:0

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Paweł Machaj, Weronika Król, Miłosz Kaszuba, Tomasz Zaleski, Paweł Pawłucki, Aleksandra Lewiarz. Mistrzowie szkoły zmierzą się w towarzyskim meczu z nauczycielami podczas czerwcowego dnia sportu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.
Rozgrywki prowadzili i sędziowali: Dorota Thier i Marcin Tulej.