Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

W dniu 6.12 w Żurawicy odbyła się rejonowa Licealiada w unihokeju dziewcząt. Udział wzięło sześć zespołów. Cztery z terenu miasta i dwa zespoły z Lubaczowa. Dziewczyny walczyły w dwóch grupach po trzy zespoły w każdej grupie. W grupach mecze odbyły się systemem "każdy z każdym" i po dwa zespoły wychodziły do finału. Nasza reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Monika Beer, Paulina Partyka, Aleksandra Hamryszczak, Kinga Śnieżek, Paulina Jamroz, Magda Kalawska, Julia Szewczyk, Magdalena Jaszczyszyn, Julia Bartoszko, Katarzyna Kowal.

Po rozegraniu meczy w grupie z ZS Lubaczów (3:5) przegrana i z Liceum Ukraińskim wygrana (2:1) nasze dziewczyny weszły do finału z drugiego miejsca. W finale rozegrały zacięte spotkania z II LO -remis 1:1 i wygrana z ZSEiO 3:2. W tym spotkaniu naszym rywalkom udało się strzelić na samym początku dwie bramki ale nasze dzielne dziewczyny odrobiły straty, dogoniły rywalki i wygrały całe spotkanie 3:2. Ostatecznie w całym turnieju zajęliśmy trzecie miejsce co i tak zapewniło nam awans do półfinału wojewódzkiego. Wszystkie dziewczęta zasługują na pochwałę, gdyż walczyły bardzo dzielnie. Mecze były wyczerpujące gdyż w porównaniu do tamtego roku dodano trzecią kwartę. I było to trudne zadanie wytrzymałościowe ale nasze dziewczyny poradziły sobie znakomicie i zapewniły sobie awans.