Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Budżet Obywatelski - WYNIKI

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym głosowaniu na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2022. Szczególne podziękowania należą się osobom, które osobiście zaangażowały się w kampanię informacyjną i zachęcały mieszkańców do głosowania na nasz projekt złożony w Kategorii I BO 03. Nieocenione są działania, które udało się zrealizować dzięki Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Absolwentom, Zarządowi Osiedla Nr 13 (Przemysława), Szkole Podstawowej nr 11, Szkole Podstawowej nr 6 oraz Przedszkolu Miejskiemu nr 20.

Dzięki wspólnej akcji, której najważniejszym celem było pozyskanie głosów dla projektu "Sportowo-rekreacyjna strefa dla mieszkańców miasta; modernizacja wielofunkcyjnego boiska przy I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Słowackiego w Przemyślu". Na nasz projekt zagłosowała rekordowa liczba mieszkańców miasta.Zdobyliśmy 4186 głosów i oficjalnie nazywamy Państwa MISTRZAMI ZMIAN.

Jesteśmy dumni z tej akcji, bo przyświecały jej jedynie dobro wspólne, wielkie serce i propagowanie wspólnoty i budowy lepszego świata, które to wartości zawsze warto wspierać, gdyż dzięki nim nasz świat jest piękniejszy. Złożony projekt opiewa na kwotę 442 100 złotych, a jego realizacja zaplanowana jest na 2022 rok.

Kategoria: