Daj się zaprosić na Festiwal Filmowy!

Usłysz Zew Gdyni!
Cała Polska świętuje 90-lecie Gdyni, impreza urodzinowa rusza 18 czerwca o godz. 17.00 równocześnie w 90 kinach. Obejrzyj z nami miłosno-przygodową historię „Zew morza” (1927) – jeden z najciekawszych filmów niemego kina, ze skomponowaną współcześnie muzyką Krzesimira Dębskiego. Po filmie- na żywo z Gdyni- transmisja losowania specjalnych nagród dla widzów, w tym dwóch dwuosobowych zaproszeń na wrześniowy 41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Zwycięzcom zapewniamy dojazd, nocleg, wyżywienie oraz akredytację na wszystkie wydarzenia FFG. Laureaci konkursu zostaną także głównymi bohaterami filmowej relacji o ich wizycie w stolicy polskiego kina. Dla pozostałych uczestników wydarzenia Zew Gdyni kina przygotowały dodatkowe atrakcje. Pracownia Filmoteki Szkolnej jest jednym z kin, w których można będzie obejrzeć film "Zew morza" oraz wziąć udział w konkursie. Zapraszamy mieszkańców Przemyśla i okolic na bezpłatny, otwarty pokaz 18 czerwca 2016 o godz. 17.00.

Pracownia Filmoteki Szkolnej (sala 35)
w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Słowackiego w Przemyślu.
Regionalny Lider Filmoteki Szkolnej
Ewa Musiał