Dla Niepodległej

19.10.2018 r. nieopodal budynku I Liceum Ogólnokształcącego został zasadzony dąb Julek, który ma upamiętnić obchody stulecia odzyskania niepodległości. W wydarzeniu uczestniczyli: Jakub Segiet, absolwent I LO, który ofiarował szkole kamień narzutowy, polodowcowy, ustawiony pod dębem; Katarzyna (absolwentka szkoły) i Dawid Grabowscy - właściciele zakładu kamieniarskiego, gdzie wykonano napis na kamieniu, a także dyrekcja I LO i SPSAILO oraz nauczyciele i młodzież z przewodniczącym SU, J. Kowalczykiem. Sadzonkę dębu podarowała szkole Urszula Milczanowska.