Dominacja „Słowaka”

W dniu 14.01.2015 r. na Krytej Pływalni w Przemyślu odbyła się powiatowa licealiada w pływaniu sztafetowym. W zawodach wystąpiła 23 osobowa reprezentacja I LO pod opieką pań D. Thier i R. Majewskiej. Tak duża ilość pływaków pozwoliła na wystawienie w zawodach 2 sztafet damskich oraz dwóch sztafet męskich. Rywalizacja rozpoczęła się od wyścigu dziewcząt. Najlepiej popłynął pierwszy zespół I LO z czasem 3:56,24, tuż za nim uplasował się drugi zespół I LO (4:27,60), trzecie miejsce wywalczył ZSEiO. W kolejnym wyścigu rywalizowali chłopcy i tutaj również najlepszą była pierwsza drużyna I LO osiągając czas 3:05,22, na drugim miejscu przypłynęła sztafeta II LO, a trzecie miejsce przypadło drugiej drużynie naszej szkoły.

Nasi uczniowie świetnie zaprezentowali się również w wyścigach indywidualnych: