DRUGIE MIEJSCE I AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

W dniu 23.03.2011r odbył się półfinał wojewódzki licealiady w aerobiku. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn, a wśród nich reprezentacja naszej szkoły. W czasie zawodów zespoły rezentowały swoje 3-minutowe układy aerobikowo-taneczne. Najbardziej komisji sędziowskiej spodobał się pokaz drużyny z Jarosławia. Natomiast na wysokim drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z I LO, 3 miejsce zajęła drużyna z Żołyni. Zespoły te wywalczyły sobie awans do finału wojewódzkiego licealiady w aerobiku. Naszą szkołę reprezentowały:
  • Sylwia Kordys
  • Małgorzata Partyka
  • Iwona Deodor
  • Angelika Janiszyn
  • Adrianna Pusz
  • Justyna Wołczyk
  • Gabriela Adamek
  • Joanna Kuźmie
  • Justyna Gorczyca
  • Agata Strzelecka
Drużynę prowadziła Renata Majewska.