Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Dzień Sportu w I LO

20 czerwca 2016 r. na obiektach ILO odbył się Dzień Sportu. W rywalizacji brała udział młodzież zarówno I LO jak i GSA ILO. Święto Sportu rozpoczął mecz siatkówki rozegrany przez kadrę nauczycieli z mistrzami szkoły w tej dyscyplinie tj.klasą 3d. Po zaciętej walce uczniowie ulegli drużynie nauczycieli 3:0. Jednak nie wynik był tu najistotniejszy, liczyła się dobra zabawa i atmosfera panująca w obu drużynach i w całym meczu. Po zakończonym meczu na sali głównej odbył się turniej siatkówki dziewcząt i chłopców zarówno ILO jak i reprezentacji Gimnazjum SA ILO. Wyniki przedstawiały się następująco:
(Dz.) kl 1 LO - kl 2 LO   -    0:2
(Chł.) kl 1 LO - kl 2 LO   -    0:2
(Dz.) kl1 LO - 3 kl Gimn.  -    1:0
(Dz.) kl 2 LO - 3 kl. Gimn.   -     2:0

Na boisku szkolnym przed szkołą cały czas odbywały się zajęcia rekreacyjne na wolnym powietrzu, można było pograć w siatkówkę i badmintona. Dużym zainteresowaniem cieszyła się lina rozpięta pomiędzy dwoma drzewami i próby chodzenia po niej ( z asekuracją kolegów) tzw. slackline. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak turniej przeciągania liny rozegrany systemem "każdy z każdym", który odbył się na bocznym boisku przed szkołą. Udział wzięły cztery reprezentacje: nauczyciele liceum, nauczyciele gimnazjum, uczniowie liceum, uczniowie gimnazjum. Po zaciętej walce wyniki przedstawiały się następująco:
1 miejsce - uczniowie liceum
2 miejsce - nauczyciele gimnazjum
3 miejsce - nauczyciele liceum
4 miejsce - uczniowie gimnazjum

Ale wyniki były tutaj sprawą drugorzędną. Dobra zabawa, słońce i ruch na świeżym powietrzu na pewno przyczyniły się do promowania zdrowego stylu życia i zintegrowania całej społeczności szkolnej zarówno ILO jak i GSA ILO. Organizatorami Dnia Sportu byli wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego.


Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

                                                                       

Kategoria: