Dzień Sportu w I LO

23 czerwca upłynął w naszej szkole pod hasłem Dnia Sportu. O 10:30 dyrektor szkoły Pan Tomasz Dziumak dokonał uroczystego otwarcia imprezy. Przed rozpoczęciem rozgrywek sportowych podziwialiśmy występ niezwykle utalentowanego zespołu tanecznego ze szkoły tańca A-Z w Przemyślu. Głównym punktem dnia był mecz siatkówki pomiędzy drużynami reprezentantów nauczycieli i uczniów. Po niezwykle zaciętej walce w tie-break lepsi okazali się uczniowie, wygrywając 3:2. Jednak nauczyciele nie zrazili się pierwszą od wielu lat porażką i zapowiedzieli, że przez wakacje potrenują, aby polepszyć swoją formę. Kolejne mecze to rywalizacja między reprezentacjami poszczególnych klas, której wyniki przedstawiają się następująco:

1. Klasy II po szkole podstawowej - klasy II po gimnazjum 0:2
2. Klasy II po gimnazjum - klasy I 2:0
3. Klasy I - klasy II po szkole podstawowej 0:2

Zmaganiom sportowców towarzyszył gorący doping. Atmosfera na hali sportowej wróciła do normy, było gwarno i radośnie, wszyscy czuli już zbliżające się wielkimi krokami wakacje.