Filmowa Gra Miejska

Dn. 30 maja 2014 już po raz drugi młodzież „Słowaka” organizowała Filmową Grę Miejską, tym razem we współpracy z zaprzyjaźnionymi szkołami: Niepublicznym Gimnazjum Morawą i II Liceum Ogólnokształcącym im. K. Morawskiego w Przemyślu.

Uczestnikami gry byli uczniowie przemyskich szkół ponadpodstawowych, po rejestracji w II LO wyruszyli na trasę, na której w wyznaczonych miejscach należało wykonać 6 zadań. Zakończenie gry nastąpiło w naszej szkole, w pracowni filmowej: po ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród uczniowie i nauczyciele opiekunowie wzięli udział w projekcji filmu „Anna Karenina” reż. J. Wright (2012). Koordynatorem gry była pani Ewa Musiał- regionalny lider Filmoteki Szkolnej, zaś za jej przygotowanie odpowiadali nauczyciele: pani Anna Szopa ( I LO), pan Rafał Paśko ( II LO, Morawa), pani Monika Maciewicz ( II LO, Morawa).

Do obejrzenia zdjęć z Filmowej Gry Miejskiej w Przemyślu zapraszamy na facebooka (Filmoteka Szkolna w „Słowaku”).

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Więcej zdjęć znajdziecie na fanpage'u Filmoteki Szkolnej w Słowaku: Kliknij, aby przejść na Facebooka!