Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

FINAŁ BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

W dniu 21.10.15r liczna grupa uczniów naszego Liceum reprezentowała naszą szkołę w Finale wojewódzkiej Licealiady w biegach przełajowych, które odbywały się ja co roku w Kolbuszowej. Jedenaście osób podzielonych na biegi amatorów i osób z licencją lekkoatletyczną (nowość od tego roku szkolnego)osiągnęła bardzo dobre rezultaty i największą liczbę punktów w historii naszej szkoły. Na dystansie 1200m uczennica klasy IIG, Justyna Strzelec po pasjonującej walce na finiszu tym razem uległa koleżance z Rzeszowskiego liceum sportowego, zajmując 4 miejsce. Także na tym samym dystansie uczennica kasy IIC, Anita Lech uplasowała się na 10 miejscu, a Angelika Semerko z klasy 1e na 19 pozycji. Na tym samym dystansie w kategorii amatorek Izabela Pyrcz z klasy IID zajęła 43 miejsce, a Natalia Burdziak z klasy Ic na 56 miejscu. W sumie dziewczyny zdobyły 30 punktów do klasyfikacji szkół w ramach Licealiady.

W kategorii chłopców na dystansie 1500m uczeń klasy IIE, Mateusz Bielech zajął 13 miejsce, Rafał Reszka z klasy IA - 15, Marcin Hamielec IIIG – 22 i Karol Sidor 1c – 25 miejsce. Na tym samym dystansie w kategorii amatorów Jakub Solarz z klasy IIIH zajął 13 miejsce, a Wiktor Kozik z klasy IIID uplasował się na 28 lokacie. Chłopcy w sumie zdobyli 33 punkty do klasyfikacji szkół w ramach Licealiady.