Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Finał Szkolnej Ligi Basketu

11 lutego 2010 r. odbył się finał Szkolnej Ligi Basketu, w którym spotkały się niepokonane w tym sezonie klasy 2b, 2e, 2g oraz obrońcy tytułu - klasa 3e. Oba teamy wystąpiły w swoich najlepszych składach.
Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana, zacięta, a pięknymi rzutami za 3 punkty popisali się P.Kicman, i B.Czarniecki. Wynik 8:8. W drugiej kwarcieklasa 3e wyszła na 4-punktowe prowadzenie (17:13).Trzecia kwarta to dominacja Mistrzów zeszłego roku, wygrali 17:0. Mecz zakończył się wynikiem 50:19 dla klasy 3e, co dało im drugi z rzędu tytuł mistrzowski. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Rafał Kuniec z klasy 3e, który rzucił 288 punktów. Najlepszy zawodnik za 3 punkty to Bartek Czarniecki. Dokonał tej sztuki 28 razy.
Mecz sędziował p. Paweł Trojnar, a organizatorem był p. Janusz Życzkowski.