Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Uczniowie I LO włączyli się w działania prowadzone przez Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach w ramach V edycji kampanii „Biała Wstążka”. Przebieg tegorocznej kampanii rozpoczął happening organizowany w Rynku Starego Miasta, w którym wzięli udział uczniowie klas III b oraz III h wraz z nauczycielami: p. Dorotą Thier, p. Renatą Majewską, p. Elżbietą Buć oraz pedagogiem szkolnym p. Elżbietą Sawicką.
W ramach kampanii ogłoszony został także konkurs poetycki dla szkół ponadgimnazjalnych, którego rozstrzygnięcie nastąpiło w dniu 9 grudnia 2014r. podczas uroczystej gali w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu. Trzy pierwsze miejsca przypadły w udziale uczennicom naszej szkoły: I miejsce – Alicja Cap (klasa II b), II miejsce – Wiktoria Prajzner (klasa I c), III miejsce – Beata Błażusiak (klasa II b).
W czasie gali zostały także wręczone wyróżnienia i podziękowania dla osób zaangażowanych w pomoc i udzielanie wsparcia ofiarom przemocy. Wśród wyróżnionych znalazła się pedagog I LO Elżbieta Sawicka, która otrzymała dyplom – podziękowanie za współpracę ze Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Korytnikach.
Gościem specjalnym uroczystości była p. Iwona Guzowska – posłanka sejmu RP, wielokrotna Mistrzyni Świata, Europy i Polski w kickboxingu oraz boksie zawodowym.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć