Po raz pierwszy uczniowie naszego liceum wzięli udział w konkursie i zdeklasowali przeciwników. Zdobyli puchar za I miejsce w zawodach drużynowych oraz za I miejsce w zawodach indywidualnych (Rafał Turczyński IIIG), VI miejsce (Katarzyna Hano IIIG), X miejsce (Marcin Szuberla IIIE). Do finału wojewódzkiego zakwalifikowała się czwarta reprezentantka naszej szkoły Magdalena Pelczarska z klasy IIIE. Uczniowie za zajęcie pierwszych dziesięciu miejsc oprócz dyplomów i pucharów otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.
   Pierwszy etap konkursu ogólnopolskiego odbył się w siedzibie przemyskiej filii Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą m. innymi z zakresu ekonomii, demografii, geografii, turystyki,  ekologii i ochrony środowiska. W zawodach startowały drużyny ze szkół powiatu przemyskiego. Etap wojewódzki odbędzie się w Rzeszowie w grudniu.
   Opiekunem uczniów była mgr Edyta Hrymak.