Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

[III D] Pomóż nam wygrać!

Myślisz, że nowe egzaminy na prawo jazdy to wielka tragedia? Myślisz, że wyniki z egzaminu maturalnego będą wielką katastrofą? Wciąż pamiętasz o kolegach, którzy skończyli studia, a nie mają jeszcze pracy?

Najprawdopodobniej nie słyszałeś jeszcze o klasie III D, która wciąż nie prowadzi w konkursie o tytuł Najsympatyczniejszej Klasy Maturalnej Województwa Podkarpackiego! Uczniowie z naszej szkoły walczą o 3-dniowy wyjazd! Warto zauważyć, że byłaby to pierwsza i zarazem ostatnia wycieczka tejże właśnie klasy, która na stałe zadomowiła się w naszych sercach i pamięci.

Przygotowujący się do matury licealiści potrafili znaleźć czas, by móc przygotować prezent dla swojej wychowawczyni w postaci występu na tegorocznym Balu Studniówkowym, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem - nie tylko wśród obecnych na sali, gdyż nagranie z ich popisami dotarło o wiele dalej.

Zdeterminowani uczniowie walczą o Wasze głosy na każdy możliwy sposób, dlatego i tu proszą o wsparcie.

Jak możesz pomóc?
To proste! Wystarczy, że wyślesz smsa o treści nklasa.39 pod numer 72466. Koszt jednego SMS-a to 2,46 z VAT.

DZIĘKUJEMY!

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział występu klasy IIID na Balu Studniówkowym:

Kategoria: