Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

[III D] Sprawiedliwości stało się zadość!

Nieuniknionego, jak już samo brzmienie tego wyrazu wskazuje, uniknąć się nie da. Nie inaczej było i tym razem - klasa III D oficjalnie już stała się tą najsympatyczniejszą (na razie tylko w naszym województwie, ale nie oszukujmy się, że gdzieś na świecie możemy znaleźć lepszą lub choćby drugą taką klasę!) - właśnie z tego powodu ponownie zwracamy się do Was. Nie oszukujmy się, bez Waszych głosów nie udałoby nam się wygrać tego plebiscytu, a już na pewno nie w takim stylu zmiażdżyć przeciwników. Dlatego chcielibyśmy podziękować za każdego SMSa, za każde słowo pochwały, za ciągłą mobilizację nas... za wszystko, dziękujemy!!!

Jako, że jesteśmy "Najsympatyczniejszą Klasą Maturalną", oczywistością wydaje się być fakt, że o sympatyczności mamy pojęcie. Dlatego chcielibyśmy się zwrócić do nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu i przyznać Wam tytuł Najsympatyczniejszego Grona Pedagogicznego! Musimy przyznać, że przez ostatnie trzy lata ciężko pracowali Państwo na to wyróżnienie, nasze gratulacje! Chcielibyśmy też przyznać uczniom naszej szkoły... nie, co za dużo, to niezdrowo.

Na koniec raz jeszcze chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu - Pani Dorocie Thier, na której lekcjach mogliśmy doskonalić nasze taneczne umiejętności, Pani Ewie Musiał, dla której wystąpiliśmy, Aleksandrze Mrówce, która przybliżyła nam podstawy baletu oraz Pani Marioli Gierczak, która przygotowała nasze piękne stroje - DZIĘKUJEMY!

Artykuł na stronie nowiny24.pl

Kategoria: