Informacja o zbędnych składnikach majątku szkoły

I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu informuje, że działając zgodnie z Zarządzeniem Nr 290/2010 Prezydenta Miasta Przemyśla w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, Komisja do oceny przydatności składników majątku ruchomego szkoły, w związku z pracami zmierzającymi do zmiany medium paliwa cieplnego, zakwalifikowała do kategorii majątku zbędnego z przeznaczeniem do nieodpłatnego przekazania innej jednostce budżetowej lub sprzedaży, wyposażenie kotłowni szkolnej.

Ogłoszenie - pobierz
Załącznik 1 - pobierz