Jubileuszowy pokaz tańca

Z okazji obchodów 385-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w sali gimnastycznej szkoły odbyły się pokazy taneczne i sportowe. Udział w nich brali uczniowie I LO oraz GSAILO. Na parkiecie można było zobaczyć tańce współczesne, dance hall, hip-hop, były także pokazy aerobikowe oraz niecodzienny pokaz żonglerki piłką - freestyle football. Na parkiecie zaprezentowała się młodsza i starsza Formacja A-Z w tańcach bachata, układzie color latino, zulus czaka oraz don Corleone. Tancerze ze Studia Golden Dance przedstawili wiązankę tańców standardowych i latynoamerykańskich. Całość zakończyła się tańcem La Bomba, do którego zaproszeni zostali goście odwiedzający nasza szkołę. Pokaz został zorganizowany przez nauczycielkę WF – u, Dorotę Thier.

Młodsza Formacja A-Z:
Magda Pańczuk, Anita Król, Róża Pszonak, Karolina Półchłopek, Klaudia Godos, Karolina Raba

Starsza Formacja Taneczna A-Z:
Justyna Soja, Michał Sekuła, Martyna Pinkowicz, Adrian Ogonowski Monika Stadnik, Maciej Hryniak

Tancerze ze Studia Golden Dance :
Agata Lorek, Michał Skrzymowski, Małgorzata Krytak, Paweł Pogorzelec, Weronika Pęcak, Wiktor Pobidyński, Karolina Jaroch, Alan Banach,

Aerobik:
Adrianna Inglot, Mariola Krasoń, Aleksandra Kret, Sara Grądecka, Wiktoria Kohut, Katarzyna Wojdylak, Wiktoria Kazienko, Martyna Pinkowicz, Olga Makuch, Aleksandra Mrówka, Kornelia Machaj, Agata Lorek, Alicja Hryń, Dominika Dobrzańska

Freestle football:
Konrad Grzesik

Dance hall, hip-hop, taniec współczesny:
Karolina Kozioł, Aleksandra Homa, Wiktoria Wywrot, Mateusz Basza, Karolina Maculak