Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Kolejny projekt, kolejna wizyta…

Od 18 do 22 listopada gościły w naszej szkole nauczycielki ze szkół partnerskich projektu „I am proud to be European” realizowanego z funduszy Unii Europejskiej, w ramach programu „Erasmus+, Akcja 229 - współpraca szkół”.

Osiem nauczycielek z Portugalii, Włoch, Rumunii i Chorwacji poznało naszą szkołę, miasto i okolice, dzięki: Arturowi Szałydze z klasy 3a oraz Mai Szymańskiej, Pawłowi Brudowi i Patrykowi Wojdyle z kl. 1 ag. Byłam dumna, kiedy słuchałam bardzo pozytywnych opinii na temat moich uczniów, a w szczególności ich perfekcyjnej znajomości języka angielskiego i wiedzy na temat miasta. Dla takich chwil warto żyć!

W gronie nauczycieli omówiłyśmy zadania projektowe, przygotowałyśmy terminy wizyt i ich szczegółową organizację. Spędziłyśmy razem mnóstwo czasu, poznając się i utwierdzając w przekonaniu, że na pewno będzie się nam dobrze współpracowało. Następna wizyta w Przemyślu już w marcu, tym razem z uczniami. Już nie mogę się doczekać!
Kategoria: