Konkurs kolęd i pastorałek

20.12.2013 r. w ramach cyklu „Raz Dwa Słowak gra” odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym Konkurs kolęd i pastorałek. W konkursie wzięły udział prawie wszystkie klasy pierwsze (oprócz Ic), wszystkie klasy drugie oraz klasa III c. Występy klas charakteryzowała różnorodność zarówno w doborze repertuaru, aranżacji oraz wykonania. Jury konkursu w składzie p. Piotr Szelążek – nauczyciel muzyki, ks. Jerzy Gałązka, uczniowie uzdolnieni muzycznie: Barbara Serkis (Ib), Agnieszka Wilgucka (IIIg), Kamila Papierkowska (IIIf), Krzysztof Świdrak (IIIa) uznali za najlepszy występ klasy IIa. W konkursie wyróżnienie otrzymała klas II h.

Serdecznie gratuluję zwycięskiej klasie oraz wyróżnionej w konkursie. Dziękuję wszystkim klasom i wychowawcom za zaangażowanie i udział w konkursie. Liczymy, że podobny konkurs uda się Samorządowi Uczniowskiemu przeprowadzić również w następnym roku szkolnym i może nawet stanie się on naszą szkolną tradycją. Konkurs prowadziły: Anna Bar (IIc), Ola Korzeniowska (IIc) oraz Jakub Czerniak (IIb).

Anna Golatowska

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć