Kto nam ukradł Boże Narodzenie?

"Kto nam ukradł Boże Narodzenie?"- tak brzmiał tytuł przedstawienia, które odbyło się w auli szkolnej w dn. 22.12. 11 r. Na scenie nie zobaczyliśmy Dzieciątka w szopce, pasterzy, ani Maryi z Józefem. Plan metafizyczny reprezentowały postacie diabłów. Zapowiedziały one odebranie ludziom czasu dla siebie nawzajem, a w konsekwencji - miłości. To wyjaśnia, dlaczego życie ukazanej społeczności jest płytkie, pozbawione wartości. Ludzie przestali rozumieć, co właściwie świętują w Dzień Bożego Narodzenia. Puentą przedstawienia było stwierdzenie: „Nikt nam świąt ukraść nie może, gdyż każdy z nas nosi je w swoim sercu, gdzie żaden złodziej nie ma dostępu.Chyba że ktoś je sam sobie da odebrać przez fałszywą propagandę”.

Na zakończenie aktorzy rerprezentujący klasy: 1a, 1b, 1c, 1f, 2c, 2d, 2g i 3a, zaśpiewali kolędę z musicalu „Metro”. Po inscenizacji Dyrektor szkoły złożył obecnym w auli nauczycielom i młodzieży, jak też ich rodzinom, życzenia świąteczne.