Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Ku lepszej szkole - Erasmus+

Od 1 października 2018 roku realizujemy w naszym liceum, w ramach programu Erasmus+, projekt „Słowak-Twój krok ku lepszej przyszłości”. Otrzymał on dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 36 611 euro i będzie realizowany do 31 września 2020 roku.

Projekt ma na celu podniesienie jakości pracy naszej szkoły i obejmuje udział grona pedagogicznego w kursach szkoleniowych i wyjazdach „job shadowing”. Nauczyciele uczestniczący w szkoleniach podzielą się zdobytą wiedzą z koleżankami i kolegami, a później włączą nowe pomysły i metody do pracy z uczniami. Nauczyciele języków angielskiego, niemieckiego, polskiego, łacińskiego i hiszpańskiego wezmą udział w kursach metodycznych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Chorwacji i Grecji. Nauczycielka wiedzy o kulturze pojedzie na kurs do Włoch, a inni nauczyciele, języka polskiego i przedsiębiorczości, będą podnosić swoje kompetencje językowe w czasie kursu na Malcie. Wizyty typu ”job shadowing” , polegające na podpatrywaniu pracy innych nauczycieli, odbędą się w zaprzyjaźnionych szkołach w Hiszpanii, Włoszech, Turcji i na Węgrzech.

Udział w kursach szkoleniowych i wyjazdach „job shadowing” z pewnością przyczyni się do poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności, którymi nauczyciele podzielą się z uczniami Słowaka.Kategoria: