Młodzi zdolni ze Słowaka odebrali wyróżnienia

24 listopada 2017 roku w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego miała miejsce Gala wręczenia stypendiów oraz nagród pieniężnych Marszałka Województwa Podkarpackiego w ramach programu wspierania uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu”. W uroczystości, pod opieką Dyrektora I LO, pana Tomasza Dziumaka, uczestniczyli nasi licealiści, którzy odebrali z rąk Marszałka, pana Władysława Ortyla, przyznane im wyróżnienia. Spotkanie miało na celu również promocję osiągnięć najzdolniejszych uczniów oraz reprezentowanych przez nich szkół.

Stypendyści:
Wojciech Bardziński (1 a)
Michał Chmura (2 a)
Michał Jarosz (1 a)
Jakub Kowalczyk (1 e)

Nagrodzeni:
Paweł Pawłucki (3a)
Bartosz Woliński (3 a)
Przemysław Jabłecki - absolwent
Mateusz Kubicki - absolwent

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!

Więcej informacji, także o warunkach, które trzeba spełnić, aby otrzymać stypendium lub nagrodę pieniężną, pod adresem: www.podkarpackie.pl