Matematyczny sukces naszych uczniów

Dobiegł końca XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji. Jego finał odbył się 23 kwietnia w Rzeszowie, a naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jan Busz, Paweł Jeżak i Paweł Pawłucki z klasy 1A oraz Paweł Duplaga, Kacper Grzegorzak, Beniamin Jędrychowski, Klaudia Klepacka, Maciej Olszański i Natalia Serwin z klasy 2A. Wśród wymienionych finalistów na szczególne wyróżnienie zasługują:
poziom klas II:
Beniamin Jędrychowski – laureat I miejsca;
Klaudia Klepacka i Paweł Duplaga – laureaci III miejsca;
poziom klas I:
Paweł Jeżak i Paweł Pawłucki – wyróżnieni finaliści (IV miejsce).

Uroczyste podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 7 czerwca w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy !