Miejska Gra Filmowa

Tegoroczna Miejska Gra Filmowa już za nami, 1 czerwca 2015 r. uczniowie z przemyskich szkół ponadpodstawowych bawili się podczas 3 edycji tej zabawy. Organizatorami byli uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Orląt Przemyskich oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego. Od godz. 9.00 do 14.30 uczestnicy gry wykonywali różne zadania i zbierali cenne punkty, które podczas uroczystego zakończenia imprezy w Pracowni Filmowej w „Słowaku” zamieniły się w nagrody. Jak co roku wspierali naszą inicjatywę: Urząd Miasta, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Centrum Kulturalne, Gazeta Przemyska, Radio Eska, Kawiarnia Libera i Drukarnia Fokus Graf, a także sklep papierniczy Orka, Infores, kawiarnie: mała Czarna i Kardamon oraz Restauracja Dominikańska. Organizatorom- uczniom Słowaka i Gimnazjum nr 1 serdecznie dziękuję za pracę, czas i wysiłek włożony w przygotowanie Miejskiej Gry Filmowej, uczestnikom mówię: Do zobaczenia za rok!

Koordynator Miejskiej Gry Filmowej
Ewa Musiał

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć