Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Mistrzostwa ILO w narciarstwie i snowboardzie

W dniu 25.02.2015r. na przemyskim stoku odbyły się mistrzostwa ILO i GSAILO w narciarstwie i snowboardzie. Do rywalizacji stanęło 35 miłośników białego szaleństwa.
Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00. Jako pierwsi zmagania w slalomie rozpoczęli narciarze.
Wśród dziewcząt najszybciej trasę przejazdu pokonała Kasia Drabczyńska, która z czasem 23,23s wyprzedziła drugą na mecie Izę Pyrcz (23,59s), trzecia była Hanna Gruszecka (27,35s).
Najlepszy czas wśród chłopców osiągnął Mateusz Jałocha (21,00s), tuż za nim uplasował się Kacper Grzegorzak (21,50s), trzecie miejsce wywalczył Tomasz Duplaga (23,00s).
Na tej samej trasie rywalizowali również snowboardziści, w tym roku do rywalizacji stanęli jedynie chłopcy, z których najszybszy był Maciej Jarosz (28,70s), drugie miejsce zdobył Filip Tokarski (31,50s), a trzeci Filip Grabowski (33,20s).
Zawody przygotowali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: D. Thier, R. Majewska, M. Tulej we współpracy z panem M. Humeniukiem