Mistrzostwa szkół w narciarstwie alpejskiej.

28.02.2017 r. na przemyskim stoku narciarskim odbyły się mistrzostwa szkół w narciarstwie alpejskim. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji indywidualnej (slalom gigant 1 przejazd) oraz drużynowej. Bardzo dobrze w tych zawodach spisali się nasi uczniowie. W kategorii K (dziewczęta szkoły średnie) I miejsce zajęła Gabriela Bronkowska kl 1b, III Izabela Pyrcz 3d, IV Katarzyna Drabczyńska 3H. W kategorii J (chłopcy szkoły średnie) na II miejscu uplasował się Kacper Grzegorzak 3a, III miejsce zajął Tomasz Duplaga 3h. Nasi reprezentanci zwyciężyli także w rywalizacji drużynowej wyprzedzając II LO i ZSEiO.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim startującym.
R. Majewska, D. Thier

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć