Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Mistrzostwa szkół w narciarstwie alpejskim

8.03.2018 r. na przemyskim stoku narciarskim odbyły się mistrzostwa szkół w narciarstwie alpejskim. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji indywidualnej (slalom gigant 1 przejazd) oraz drużynowej. Bardzo dobrze w tych zawodach spisali się nasi uczniowie. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Gabriela Bronkowska, III była Justyna Haluk klasa, V Magdalena Żurawel, a VII Paulina Partyka. W kategorii chłopców na III miejscu uplasował się Paweł Machaj, IV miejsce zajął Mikołaj Kolańczuk, VI Mikołaj Pyrcz, VII Mateusz świstak. Nasi reprezentanci zwyciężyli w rywalizacji drużynowej wyprzedzając II LO i ZSEiO. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim startującym.