Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

W dniu 2.11.2021rr w hali sportowej odbyły się mistrzostwa I LO w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się dwóch chłopców oraz pięć dziewcząt. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Weronika Pelc, na drugiej pozycji uplasowała się Aleksandra Kondrat, a trzecia była Michalina Mocio. Wśród chłopców puchar wywalczył Jakub Dutkowski, a drugi był Szymon Szurdak. W/w osoby wywalczyły sobie prawo do reprezentowania naszej szkoły w zawodach powiatowych.