Nagroda Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Witam serdecznie całą społeczność Słowaka, a szczególnie uczniów, do których skierowana jest przede wszystkim moja aktywność w zakresie edukacji filmowej. Chciałabym podzielić się z Wami moim sukcesem, jakim stało się otrzymanie nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej podczas Gali PISF-u na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni. W kategorii Edukacja Młodego Widza tegoroczną nagrodę otrzymali Liderzy Filmoteki Szkolnej, a ja miałam zaszczyt znaleźć się w gronie 23 nauczycieli uhonorowanych tym wyróżnieniem. Z tej okazji chciałabym serdecznie podziękować Wam, młodym widzom i filmowym pasjonatom, bo bez Was tej nagrody by nie było. Wierzę, że przed nami jeszcze wiele filmowych wyzwań, do których realizacji już teraz zapraszam. Więcej informacji na ten temat na facebooku Filmoteka Szkolna w Słowaku.

Ewa Musiał

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć