Najlepsi w nauce, najlepsi w sporcie !!!

23 czerwca 2010 r. w sali kolumnowej POSIR-u odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół miasta Przemyśla. W uroczystości tej uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły: dyr. Tomasz Dziumak, nauczycielka wf prof. Teresa Życzkowska oraz uczniowie Honorata Biały i Wojciech Stańko. w obecności prezydenta miasta pana Roberta Chomy, prezesa POSIR pana Mariusza Zamirskiego i naczelnika wydziału sportu pana Zbigniewa Różyckiego nasza szkoła otrzymała puchar i czek na zakup sprzętu sportowego wysokości 300 zł za zwycięstwo dziewcząt w tym współzawodnictwie. Nasi chłopcy zajęli drugie miejsce i otrzymali puchar oraz czek wysokości 200 zł.

Z ostatniej chwili !!!
Nasza szkoła zwyciężyła we współzawodnictwie sportowym szkół województwa podkarpackiego. Wyprzedziliśmy 174 szkoły m.in.. sportowe V Liceum Ogólnokształcące z Rzeszowa.

kliknij w zdjęcie aby powiększyć