Nic piękniejszego w życiu ponad czar… radości.

13 stycznia w Hali Sportowej odbył się bal studniówkowy  uczniów I LO.
Po rozpoczynających uroczystość przemówieniach rodziców i pana dyrektora, Tomasza Dziumaka, nadszedł czas na poloneza. Pomimo bardzo licznej grupy młodzieży (ponad 800 osób) udało się go zatańczyć w jednej turze.
Drugą część, nieoficjalną, wypełniły zabawy, konkursy oraz pokazy grup tanecznych z przemyskiej szkoły tańca A-Z.  Największym zainteresowaniem cieszył się konkurs na króla i królową balu, który wygrała para z klasy III c (Sabina Stadnicka i Daniel Galant). Uczniowie przy muzyce zespołu Art Blue-Cafe bawili się do białego rana.

Monika Cebeńko