Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2404 z /home/slowak/domains/slowak.edu.pl/public_html/includes/menu.inc).

Niespodziewany sukces na biegach przełajowych!!!

W dniu 06.04.17r. odbyła się kolejna runda indywidualno – drużynowych biegów przełajowych. W trudnych warunkach atmosferycznych, uczniowie „Słowaka” godnie reprezentowali naszą szkołę osiągając bardzo wysokie lokaty. I miejsce zajęła Monika Bereźnicka z klasy 1b, , III miejsce - Angelika Semerko z klasy 2e, IV miejsce – Justyna Strzelec z klasy 3g, V miejsce - Anita Lech z klasy 3c., XVIII - Weronika Pacławska z klasy 2c, XXI - Izabela Pyrcz z klasy 3d.
Wśród chłopców IV miejsce zajął Gabriel Kuropatwa z klasy 2c, IX miejsce - Piotr Kasprzyk z klasy 2d, XVI miejsce - Krystian Solarz z klasy 3g, XVIII miejsce - Mateusz Bielech z kasy 3e, XXVI miejsce Damian Kobrzyński z klasy 3d i XXXII miejsce Rafał Reszka z klasy 2a.

Wyniki po przeliczeniu na punkty uplasowały naszą drużynę dziewcząt na pierwszym miejscu, a chłopców na drugim miejscu. Jest to duża niespodzianka, bo konkurencja drużyn z całego rejonu była bardzo wysoka, ale w deszczowej pogodzie i niskiej temperaturze wygrywają tylko najtwardsi. Obie reprezentacje zakwalifikowały się do kolejnej rundy, czyli już Finału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 24.04.2017r. w Kolbuszowej.
Gratulacje.
Opiekunami reprezentantów byli mgr Paweł Trojnar i mgr Marcin Tulej

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć