Nowości biblioteczne

Biblioteka Szkolna wzbogaciła się o nowe pozycje książkowe o tematyce historycznej z kolekcji „Polska. Wiek XX. Historia Prawdziwa”.
W skład kompletu wchodzą następujące tytuły:
1. Jarosław Szarek, 1920. Prawdziwy cud nad Wisłą
2. Piotr Szubarczyk, Czerwona apokalipsa. Agresja Związku Sowieckiego na Polskę 1939
3. Ryszard Terlecki, Polska w niewoli 1945-1989. Historia sowieckiej kolonii
4. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Bitwy polskich żołnierzy 1940-1944
5. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Bohaterskie akcje Żołnierzy Wyklętych
6. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Czarna księga Kresów
7. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Józef Piłsudski 1867-1935. Wszystko dla Niepodległej
8. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Powstanie Warszawskie 1944. Gloria Victis
9. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Wołyń we krwi 1943
10. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Żołnierze Niepodległości 1914-1918
11. Joanna Wieliczka-Szarkowa, Żołnierze wyklęci. Niezłomni bohaterowie

Pakiet książek został przekazany przez Pana Marka Kuchcińskiego – byłego Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.
Będą one wartościowym uzupełnieniem szkolnego księgozbioru. Za cenny dar dziękujemy! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki szkolnej.