W związku z rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że co najmniej do 26 kwietnia 2020 r. kontynuowane będzie kształcenie na odległość. W związku z tym od 15.04.2020 r. nadal będzie obowiązywał plan zajęć ustalony na czas ograniczenia funkcjonowania szkoły.