W listopadzie br. kolejny element architektoniczny budynku szkolnego odzyskał pierwotny blask. Koszt prac, które przeprowadził Usługowy Zakład Murarski i Malarski p. Zbigniewa Antosyka, wyniósł 71.709,01 zł. Z wnioskiem o dokonanie remontu kolejnego wejścia szkolnego wystąpił dyrektor szkoły. Środki na ten cel, w wysokości 31.709,01 zł, przeznaczył Prezydent Miasta Przemyśla, który był inwestorem tego zadania. Finansowego wsparcia udzielili: Podkarpacki Konserwator Zabytków oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego, przeznaczając na ten cel po 20.000 zł dotacji celowej. Zakres przeprowadzonych prac obejmował, między innymi: uzupełnianie ubytków, wymianę obróbek blacharskich, naprawę uszkodzonych elementów kamieniarskich, w tym kartusza herbowego, portyku, kolumn i schodów oraz usunięcie starych powłok malarskich i wykonanie nowych. Prace realizowane były pod nadzorem konserwatorskim w oparciu o dokumentację techniczną renowacji elewacji szkolnej.