Ogólnopolski Rajd „Twierdza Przemyśl”

W ostatnią sobotę, 14 kwietnia 2018 młodzież naszej szkoły wzięła udział w rajdzie pieszym organizowanym przez PTTK. Trasa liczyła 11 km i rozpoczęła się w Kuńkowcach. Dalej prowadziła przez Fort VIII "Łętownia", Fort VIIIa "Aszczycówka”, Fort IX "Brunner", Fort X "Orzechowce". Następnie do Duńkowiczek na Fort XI. Rajd zakończył się na placu przed fortem. Tradycyjnie upiekliśmy kiełbaskę na ognisku. Młodzież naszej szkoły wzięła również udział w konkursie wiedzy o „Twierdzy Przemyśl”.

W rajdzie wzięła udział młodzież a klas: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 2e i 3e (52 uczniów) wraz z opiekunami Małgorzatą Krzeszowską, Bernadetą Ożóg, Markiem Magdziakiem i Edytą Hrymak.

Edyta Hrymak


                                                               
Kategoria: