25.09.2010 odbył się X Ogólnopolski Rajd Turystyczny im. Dr Mieczysława Orłowicza. Trasa rajdu: Przemyśl, Os. Kmiecie – Fort XVIIA - Fort XVII Ostrów - Fort XVIII - Fort XVIIIA - Fort XVIIIB Głęboka - Fort XVIII Lipowica - Fort VIII Łętownia Piękna, słoneczna pogoda i dobry humor towarzyszyły uczestnikom rajdu od początku do końca dziewięciokilometrowej trasy. Na forcie „Łętownia” przy wspólnym ognisku piekliśmy kiełbaski. A dla spragnionych wrażeń czekały zjazd na linie, ściana wspinaczkowa i strzelnica. W imprezie wzięło udział 20 uczniów szkoły, a opiekunami były nauczycielki: Halina Piekiełko i Edyta Hrymak.

Opiekun Szkolnego Koła PTTK Edyta Hrymak