Ogłoszenie

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu, ul. Słowackiego 21 ogłasza przetarg na wynajem pomieszczenia o powierzchni 36 m2, do prowadzenia sklepiku szkolnego wraz z pokojem śniadań. Pomieszczenie przewidziane do wynajmu wyposażone jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Opłata za media wliczona jest w cenę opłaty za wynajem. Minimalna stawka czynszu wraz z opłatami wynosi 690,-zł Załatwienie spraw związanych z prowadzeniem działalności, wyposażeniem oraz uruchomieniem (uzgodnienia np. z inspekcją sanitarną itp.) sklepiku należy do Najemcy.

Po wynajęciu pomieszczenia, Najemca zobowiązany jest do:
- wyposażenia sklepiku w niezbędny sprzęt i meble,
- utrzymania czystości i porządku na terenie sklepiku i w jego najbliższym otoczeniu,
- przestrzegania obowiązujących na terenie szkoły przepisów i zasad bhp i p. poż.,
- otwarcia sklepiku tylko w godzinach pracy szkoły,

Szczegóły oferty dostępne są tutaj pobierz