Olimpiady i konkursy

Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki startu naszych uczniów w olimpiadach i konkursach. Gratulujemy już odniesionych sukcesów.


OLIMPIADY RANKINGOWE


Nazwa Imię i nazwisko ucznia oraz klasa Etap (termin) Opiekun
Olimpiada Języka Angielskiego Tomasz Warcholak IIh okręgowy (19.01.2015) mgr Agnieszka Górka
Olimpiada Historyczna Przemysław Wołoszyn IIc
Marcin Hamielec IIg
Mateusz Gemra IIIa
okręgowy (11.01.2015) – czekamy na wyniki mgr Lucjan Fac
mgr Mariusz Fudała
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marcin Hamielec IIg
Mateusz Gemra IIIa
okręgowy (24.01.2015) mgr Mariusz Fudała
Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie Ewelina Nyugen IIIc
Klaudia Łoś IIIc
Gabriela Rudyk IIIc
Grzegorz Matwijec IIIe
okręgowy (14.01.2015) – czekamy na wyniki mgr Jarosław Dyrda
mgr Artur Derdziak
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Artur Daniłko IIIg okręgowy (9.01.2015) – czekamy na wyniki mgr Małgorzata Krzeszowska
Olimpiada Przedsiębiorczości Artur Daniłko IIIg
Patryk Wilk IIIg
Grzegorz Małek IIa
okręgowy (4.03.2015) mgr Małgorzata Krzeszowska
Olimpiada Fizyczna Krzysztof Buben Ia
Patrycja Bruździńska IIa
Michał Banicki IIIa
Patryk Szczepański IIIa
okręgowy (11.01.2015) mgr Danuta Brud
Olimpiada Chemiczna Mateusz Bereźnicki IIb
Daniel Bałut Ih
Anna Bieniasz Ih
Anita Król
Mateusz Bereźnicki IIb
okręgowy – I etap






okręgowy – II etap
mgr Anna Owsiana – Konieczny, mgr Katarzyna Harasimowicz - Gąska





mgr Anna Owsiana - Konieczny
Olimpiada Języka Łacińskiego Natalia Kusina II okręgowy mgr Renata Szmuc
Olimpiada Wiedzy Technicznej Patryk Szczepański IIIa
Michał Banicki IIIa
okręgowy mgr Danuta Brud
Olimpiada Teologii Katolickiej Przemysław Jabłecki Ia
Andrzej Czternastek Id
diecezjalny ks. dr Jerzy Gałązka
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Wiktor Feduń IIIa
Oliwia Gefert IIb
Natalia Kusina IIc
Patrycja Zawiślak IIc
okręgowy mgr Aneta Żurowska

mgr Beata Kryńska

mgr Bożena Opalińska

POZOSTAŁE OLIMPIADY


Nazwa Imię i nazwisko ucznia Etap Opiekun
Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego Dawid Martowicz Ic
Kacper Pszonak Ic
Łukasz Bajda IId
rejonowy (14.01.2015) mgr Lucjan Fac
mgr Jarosław Dyrda
Olimpiada Wiedzy o Prawie Ewelina Nyugen IIIc
Klaudia Łoś IIIc
Gabriela Rudyk IIIc
okręgowy (28.02.2015) mgr Jarosław Dyrda
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Kamil Inglot Id okręgowy ks. dr Jerzy Gałązka
O Diamentowy Indeks AGH z geografii Magda Kalawska Id
Honorata Kalawska IIIg
Justyna Hałabuza IIIg
Bartłomiej Śmigielski
drugi (31.01.2015) mgr Edyta Hrymak
O Diamentowy Indeks AGH z fizyki Krzyszfor Buben Ia
Natalia Frań IIa
Krzysztof Geleta IIa
Filip Lipiński IIa
Michał Banicki IIIa
Patryk Szczepański IIIa
Patrycja Bruździńska IIa
drugi Mgr Danuta Brud
O Diamentowy Indeks AGH z matematyki Filip Lipiński IIa
Karolina Broda IIa
Aleksandra Gajda IIIa
Mateusz Gemra IIIa
Tomasz Mosur IIIa
Jakub Sarzyński IIIa
Patryk Szczepański IIIa
Krzysztof Szpieg IIId
Honorata Kalawska IIIg
Kamil Bubelski IIIg
drugi mgr Agata Wowk
mgr Lucyna Gierlak
O Diamentowy Indeks AGH z chemii Daniel Bałut Ih drugi mgr Katarzyna Harasimowicz - Gąska

KONKURSY


Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Data kolejnego etapu Opiekun
Ogólnopolski Konkurs Menedżerski UEK Filip Tokarski Id
Tomasz Duplaga Ih
Zakwalifikowani do finału ogólnopolskiego (01-03.2015) mgr Małgorzata Krzeszowska
Akademia Inwestora WSIiZ Iwona Klein Id
Łukasz Popowicz Id
Grzegorz Małek IIa
Przemysław Wołoszyn IIc
Jakub Rzeźniczek IIe
Mateusz Gemra IIIa
3 miejsce

3 miejsce

2 miejsce

1 miejsce


2 miejsce


1 miejsce

mgr Małgorzata Krzeszowska
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Antyku Przemysław Wołoszyn IIc
Mateusz Kijanka IIc
Mieszko Borowski IIc
Izabela Burzyńska IIc
Adrian Zięba IIc
13.01.2015 mgr Renata Szmuc
mgr Bożena Opalińska
mgr Lucjan Fac
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień” Kinga Śliwińska Ib
Elżbieta Bogucka Ic
Gabriela Korfel Ic
Kacper Pszonak Ic
Natalia Tkacz Ic
Weronika Weimer Ic
Wiktoria Szmigielska Ic
Iwona Klein Id
Joanna Kwasiżur Ig
Katarzyna Pilawa Ig
Daniel Bałut Ih
Marta Gofryk Ih
Magdalena Pańczuk Ih
Karolina Pyrchla Ih
Adrianna Bałata IIb
Alicja Cap IIb
Izabela Broda IIb
Justyna Walczak IIb
Oliwia Gefert IIb
Paula Szumełda IIb
Tomasz Warcholak IIh
Aleksandra Gajda IIIa
Etap drugi (14.01.2015) mgr Edyta Rudnicka
mgr Aneta Żurowska
mgr Beata Kryńska
mgr Aneta Żurowska
mgr Beata Kryńska
mgr Beata Kryńska
mgr Ewa Musiał
mgr Aneta Żurowska
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" Gabriela Kogut Ic
Patrycja Boratyn Id
Dominik Stachniak Ih
Anna Puchała IIe
Tomasz Warcholak IIh
Aleksandra Gajda IIIa
Etap drugi (15.01.2015) mgr Aneta Żurowska
mgr Beata Kryńska
mgr Aneta Żurowska
Mgr Bożena Opalińska
mgr Ewa Musiał
mgr Aneta Żurowska
Konkurs Wiedzy Technicznej Mateusz Gemra IIIa
Patryk Szczepański IIIa
2 etap mgr Danuta Brud
XXX Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała Paweł Duplaga Ia
Kacper Grzegorzak Ia
Klaudia Klepacka Ia
Karolina Półchłopek Ia
Natalia Serwin Ia
Daniel Bałut Ih
Anita Król Ih
Anna Bieniasz Ih
Karolina Broda IIa
Patrycja Bruździńska IIa
Andrzej Gierlak IIa
Filip Lipiński IIa
Kamil Gaweł IId
Maciej Bielech IId
Marek Czyżewski IIh
Anna Bracha IIIa
Jakub Sarzyński IIIa
Patryk Szczepański IIIa
Bartłomiej Gdowski IIId
Karol Czajka IIId
Kamil Bubelski IIIh
Kacper Grzegorzak Ia
Klaudia Klepacka Ia
Karolina Półchłopek Ia
Natalia Serwin Ia
Filip Lipiński IIa
Kamil Gaweł IId
Marek Czyżewski IIh
Jakub Sarzyński IIIa
Patryk Szczepański IIIa
Karol Czajka IIId
Kamil Bubelski IIIg
Karolina Półchłopek Ia
Klaudia Klepacka Ia
Kacper Grzegorzak Ia
Natalia Serwin Ia
Paweł Duplaga Ia

Anna Bracha IIIa
Etap powiatowy









































tytuł finalisty






















tytuł wyróżnionego finalisty





laureat - 2 miejsce – poziom klas I
Laureat -3 miejsce – poziom klas III
mgr Agata Wowk
mgr Marek Magdziak
mgr Lucyna Gierlak
mgr Anna Golatowska
VII Podkarpacki Konkurs Chemiczny Bereźnicki Mateusz IIb
Babiarczyk Małgorzata IIb
Gefert Oliwia IIb
Jaciów Jakub IIb
Ostrowska Barbara IIb
Czyżewski Marek IIb
Jaszak Julia IIb
Niziński Patryk IIb
Semeniuk Damian IIb
Bałut Daniel Ih
Król Anita Ih
Marczakiewicz Paulina IIh
Machaj Kornelia IIh
mgr Anna Owsiana – Konieczny, mgr Katarzyna Harasimowicz - Gąska