PÓŁFINAŁ W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

W dniu 17.03.15r. w Sali sportowej v Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie odbył się półfinał wojewódzki w siatkówce dziewcząt.
W zawodach tych wzięły udział drużyny z rejonu piątego(V LO Rzeszów, IV LO Rzeszów) i szóstego (ZSSChiO Jarosław, I LO Przemyśl).
Pierwszy mecz nasza reprezentacja rozegrała z faworytkami turnieju drużyną V LO w Rzeszowie. Niestety drużyna szkoły sportowej złożona z zawodniczek KS DEWELOPRES Rzeszów była poza zasięgiem i wygrała ostatecznie cały turniej.

Końcowe wyniki turnieju:

1. V LO w Rzeszowie
  2. ZSSChiO Jarosław
  3. I LO Przemyśl
  4. IV LO Rzeszów

Reprezentantki naszej szkoły to: Fudali Magdalena IIG kap.,Tran Kamila IIIG, Sosnowska Izabella IIG, Antonik Małgorzata IIH, Łozińska Kamila IIH, Pilch Katarzyna IIH, Zatwardnicka Anna IIH, Górecka Sandra IB, Wiśniowska Edyta IIH, Burbeło Magda IA, Burbeło Monika IA.

Opiekun drużyny: Marcin Tulej

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć