Głównym obszarem działalności prowadzonej przez niego spółki jest import i dystrybucja, między innymi: surowców chemicznych oraz produkcja, tak potrzebnych w czasie pandemii Covid-19, środków dezynfekcyjnych. Podczas spotkania z dyrektorem szkoły p. Artur Lewandowski zapoznał się z jej obecną działalnością, a będąc absolwentem I LO, miał okazję do przywołania wspomnień ze swojej edukacji licealnej.

Jako uczeń klasy matematyczno-fizycznej w przemyskim „Słowaku” był mocno zaangażowany w sprawy sportu szkolnego, gdzie swoją aktywność poświęcał głównie koszykówce jako zawodnik oraz początkujący sędzia tej dyscypliny sportu. Z dużym zainteresowaniem obejrzał nową salę gimnastyczną i jej nowoczesne zaplecze oraz dopytywał o sukcesy sportowe szkoły.

Wymiernym efektem, tego bardzo miłego spotkania absolwenta ze swoją Alma Mater, było przekazanie na jej rzecz 100. litrów różnych środków do dezynfekcji. Będą one wykorzystane już podczas najbliższych egzaminów maturalnych. Dyrektor podziękował za udzieloną pomoc, a także zaproponował utrzymywanie stałego kontaktu ze szkołą oraz wsparcie realizacji planowanych na najbliższe lata szkolnych projektów. W wizycie uczestniczyła p. Anna Lewandowska również absolwentka naszej szkoły w klasie biologiczno – chemicznym.